Ogłoszenie o zamówieniu na wymianę okien dachowych oraz remont pokoju socjalnego w budynku siedziby OR KRUS w Warszawie
STATUS
Ogłoszenie aktualne
Data publikacji ogłoszenia
4 września 2026
Kategoria zamówienia
Zamówienie niepodlegające przepisom Pzp
Nazwa przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu polegającego na wymianie okien połaciowych obrotowych z dolnym otwieraniem w ilości 4 szt. oraz remont pokoju socjalnego w budynku siedziby OR KRUS w Warszawie, ul. Mińska 29, 03-808 Warszawa.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączona dokumentacja.
Nazwa jednostki
OR w Warszawie
Rodzaj zamówienia
Robota budowlana
Tryb postępowania
inny
Numer postępowania
1400-OAG.263.89.2026
Termin składania ofert
14 września 2026, 12:00
Pliki do pobrania
- Ogłoszenie-wymiana-okien-i-remont-pokoju-socjalnego-w-OR-KRUS-Warszawa.pdf
(data dodania: 2026-09-04 13:53) - Załącznik-nr-1-wzór-UMOWY-Wymiana-okien-cachowych-i-remont-pokoju-socjalnego-OR-KRUS-Warszawa-1_.pdf
(data dodania: 2026-09-04 13:53) - załącznik-nr-2-Fromularz-oferty-2026.pdf
(data dodania: 2026-09-04 13:53) - załącznik-nr-3-klauzula-RODO-2026.pdf
(data dodania: 2026-09-04 13:53)

